Zaalinfo.

Locatie Ploeg Zaal
MA Sport Vlaanderen Brugge (+) 21u00-21u15 Davolo Loco / Smashing Girlz H.A02
MA Sport Vlaanderen Brugge (1) 21u00-20u15 Volleyladies / Extra-Time D H.A02
MA Sport Vlaanderen Brugge (2) 21u00-20u15 Vetra / Fiscinvest H.A02
MA Sport Vlaanderen Brugge (3) 21u00-20u15 Pillen / Bleyaert H.A02
DI Sport Vlaanderen Brugge (1) 21u00-21u15 De Fixers / Smashing Inteam H.A02
DI Sport Vlaanderen Brugge (2) 21u00-21u15 De Voetzaak / Extra-Time H H.A02
MA Daverlo (1) 20u00-20u15 VC Out / Sportcafe Daverlo H.A03
MA Daverlo (2) 20u00-20u15 De Turtles / Riders of Rohan H.A03
DI Daverlo 21u00-21u15 Davolo Hoppers H.A03
MA Sport VlaanderenBlankenberge 20u30-20u45 Bart VC H.B04
DI Drogenbrood Beernem 20u15-20u30 Arturo Beernem H.B09
MA Tempelhof (1) 21u00-21u15 De Halve Maan H.B11
MA Tempelhof (2) 21u00-21u15 Moviefun / Argenta Tempelhof H.B11
MA Tempelhof (3) 21u00-21u15 Brilpunt / Voheda H.B11
DI Tempelhof (1) 19u00-19u15 Spectrum H.B11
DI Tempelhof (2) 19u00-19u15 Slovo Pillen 3 H.B11
DI Tempelhof (1) 20u45-21u00 Slovo Pillen 1 / De Outsiders H.B11
DI Tempelhof (2) 20u45-21u00 Slovo Pillen 2 / Smashing Chiks H.B11
DI Haeneveld De Haan 20u30-20u45 Le kok sportief H.D03
MA Vrijetijdscentrum Jabbeke (1) 20u00-20u15 Select Cars / Team BVC H.J01
MA Vrijetijdscentrum Jabbeke (2) 20u00-20u15 JH Smash Jabbeke H.J01
MA De Stormmeeuw (1) 21u00-21u15 Knock till you drop / PCS Knokke D H.K03
MA De Stormmeeuw (2) 21u00-21u15 De Cnockers / Lakesaide Paradise H.K03
DI Sportcentrum Koekelare 20u15-20u30 Apollo Koekelare H.K05
DI Sporthal Kortemark 20u15-20u30 Sarrako H.K07
MA Laguna Duinbergen 21u00-21u15 Recrea Knokke H.K12
DI Oostende 20u45-21u00 Foodz Recrea H.O13
MA Ridderfort 21u00-21u15 Ruvo D H.R07
MA Ridderfort 21u00-21u15 Ruvo H H.R07
MA Gemeentelijke Turnzaal Sijsele 20u15-20u30 Volley Team Damme vzw H.S01
DI Sask Sint-Kruis 20u15-20u30 d'Ambiance H.S05
MA De Ponte Tielt 20u15-20u30 Tievolley  H.T01
DI Sporthal Tielt 20u15-20u30 Femmestastique H.T01
MA Stedelijke Sporthal Torhout 20u15-20u30 Vkt Tandje bij H.T02
DI Sporthal Wingene 20u00-20u15 De Axa Meiskes H.W12
MA Groene Meersen Zedelgem 20u00-20u15 Packo D / Packo H H.Z02
MA Gemeenteschool Zuienkerke 20u45-21u00 Mehoni D / Mehoni H H.Z04
DI De Zwaluw Zwevezele 20u00-20u15 Dolle Grieten H.Z07